Wakacje w powiecie 2021

Powiatowe EURO w piłce nożnej

Warsztaty robotyki i programowania LEGO

Za rogatkami miasta – Wycieczka dla dzieci i młodzieży

Biblioteka w Kobyli prowadzi rekrutację drużyn do powiatowego EURO w piłce nożnej dzieci z gminy Kornowac w wieku 8-10 lat oraz zapisy na warsztaty robotyki dzieci w wieku od 7 do 16 lat.

Powiatowe Euro w piłce nożnej – 19 lipca, 21 lipca, 23 lipca na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Raciborzu. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 15 lipca

Warsztaty robotyki i programowania Lego odbędą się 9 sierpnia od godz. 13.15 do godz. 16.30 w Pogrzebieniu. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lipca.

Wycieczka Za rogatkami miasta zaplanowana została na 26 sierpnia prowadzić będzie trasą przez Pietrowice Wielkie, Tworków i Łubowice gdzie będzie można zobaczyć atrakcje tych miejscowości!

Prosimy o zgłaszanie chętnych pod numerem telefonu 32 430 12 00 lub osobiście w siedzibie GBP w Kobyli.