Plenerowe przedstawienie interaktywne

W dniu 21 września odbyło się pierwsze działanie z projektu” Z biblioteką zawsze ciekawie!” Dzieci ze Szkoły w Kobyli uczestniczyły w plenerowym przedstawieniu interaktywnym „ Babroszki lecą w kosmos” w wykonaniu Teatru TRIP. Tytułowe Babroszki- to sympatyczne stworki, które postanawiają polecieć w kosmos. W podróż zabierają dzieci, a po awaryjnym lądowaniu na Księżycu przyjdzie im stawić czoło groźnemu Hrabiemu Robotowi i oswobodzić mieszkańców Moonowa spod jego władzy. Na scenie dzieci wraz z aktorami tańczą i śpiewają angażując się w historię, w której uczestniczą. W przedstawieniu wykorzystano motywy ze znanych filmów oraz bajek. Jednocześnie spektakl zwraca uwagę na „inność” i podkreśla wartość tolerancji względem innych kultur. Aktorzy zapewnili swoim widzom dużo dobrej zabawy i rozrywki.