Spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

Terminy wydarzenia:07-05-2013 (wtorek)
Miejsce:Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu, ul. Kasprowicza 12 ; godz. 18.00

Małgorzata Gutowska – Adamczyk – pisarka, historyk teatru, scenarzystka filmowa, dziennikarka, autorka bestsellerowej sagi „Cukiernia pod Amorem”; scenarzystka znanych seriali m.in. „Na wspólnej” i „Tata, a Marcin powiedział”.

Spotkanie jest organizowane w ramach Tygodnia Bibliotek – ogólnopolskiego programu promocji czytelnictwa i bibliotek, który ma na celu podkreślenie roli bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa polskiego.

Tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek – „Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych” ma pokazać pozytywne zmiany zachodzące w bibliotekach i zaprezentować je jako miejsca inspiracji i realizacji wielu niezwykłych pomysłów na promowanie literatury i zachęcanie do sięgania po książki każdego odbiorcę, bez względu na wykształcenie, wiek czy światopogląd. [Źródło: www.biblrac.pl]